Zadzwoń! 506 948 581
Nasz adres: Ul. Ofiar Terroru 58, Rydułtowy

Gabinet

Nasz gabinet na ulicy Ofiar Terroru 58 w Rydułtowach istnieje od 2011 roku. Celem od początku było, aby w sposób skuteczny i profesjonalny zadbać o zęby naszych pacjentów. By realizować te założenie postawiliśmy na ciągłe doskonalenie się po przez liczne szkolenia i kursy oraz nowoczesny sprzęt do przeprowadzania wszelkich usług diagnostycznych i wysokiej jakości materiały stomatologiczne.

Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku, a naszych pacjentów umawiamy na konkretne godziny (co pozwala uniknąć kolejek i straty czasu przez klienta).

Nasz zespół:

Krzysztof Polek - dentysta
Jestem absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej. Zdobywałem doświadczenie za granicą i w Polsce. Uczestniczyłem w licznych kursach - głównie z implantologii i protetyki estetycznej oraz chirurgii. Cechuje mnie ludzkie podejście do pacjenta i jego problemów, podejmuję się trudnych zleceń. Po pracy stawiam na dbanie o kondycję  i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Liliana Glenc - higienistka stomatologiczna
Jestem dyplomowaną higienistką stomatologiczną. W gabinecie zajmuję się wykonywaniem zabiegów profilaktycznych. Cenię sobie indywidualne podejście do pacjenta. Asystuje również przy zabiegach implantologicznych oraz chirurgicznych. Po pracy intensywnie trenuje triathlon. Ma na swoim koncie ukończenie pełnego dystansu Ironmana.


Galeria:


Umów się
na wizytę

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.